Ta kontakt med
Tlf. Nummer |
 |
By: |
Stavern |
Sist sett: |
5 dager siden i 14:10 |
1 dag siden: |
01:49 |
Incall/Outcall: |
Incall & Outcall |
Snakk: |
Engelsk, Fransk |
Tjenester: |
Tyskland Amatør,Dominance: Money slave,Ball Licking (Teabagging),Spanking,Kostymer / uniformer,Arabia Porn,Flickor / Lesbisk,Lift and Carry,Cyber Pupper,Kamasutra,Dildo lek / leker |
Piercinger: |
Nei |
Tatoo: |
Nei |
Sikker leilighet: |
Ja |
Parkering: |
Ja |
Dusj tilgjengelig: |
Ja |
Drikke levert: |
Ja |
Om Meg
Kamerar møtte mange fetish kleding og leker aanwezig. Min oppmerksomhet vil være din verdighet og gehoorzamen vil være! Mandag til fredag Almere. Gjør meg tilfredshet og jeg vil ha min lårzen mogen tilbydd av virkelig dør av min slavinnetje. Hallo slaafjes Heb je zin in wat geils en spennende, neem dan raskt kontakt med mij. Min spesialitet er den anaal verwennen av misbruk av mine slaafjes van dildos totisting av met voet. Ik ben Meesteres Pia fra Tyskland. Ik ontvang nu i Almere Amersfoort Antwerpen.
Personal info & Bio
Høyde: |
152 cm / 4'12'' |
Vekt: |
48 kg |
Alder: |
20 yrs |
Motto: |
Jeg kan ikke gjøre det som meg |
Nasjonalitet: |
Ukrainsk |
Preferanser: |
I ready nsa sex |
Bryst: |
du vil like mine banker |
Undertøy: |
Colin's |
Parfymer: |
Des Filles a la Vanille |
Orientering: |
Bifile |
Prisene
Tid | Incall | Outcall |
Rask |
120 eur |
160 eur
|
1 time |
240 eur |
380 eur + Outcall reisegebyr (Taxi) |
Plus time |
|
|
12 timer |
|
|
24 timer |
1000 eur |
|
Kom inn i den virkelige verdenen til en gudinne :). Vi vet alle om det ikke er utenlandsk, så er det kjedelig hehe. Vennene mine sier at jeg er en snill og følsom sjel, min kone sier at jeg er overkjønnede. Åpenbart med et navn som det er jeg gresk og jeg er gudinne. Denne forskjellen i sexlysten har oss på grensen til separasjon. Jeg liker en god samtale og morsom flørt. Hei, jeg er athena marie .. Jeg er her med partnerens samtykke, til å si 22 år av opphentet ønske. Jeg elsker å omgås, rulle fett blunts og streife rundt toppløs!Jeg er veldig blid og velferdig jente av høy klasse.Samtalejenta vil lett forbløffe deg og få deg til å føle lidenskapelig om muligheten til å ha det flott sammen med henne på noen som helst måte.
Kommentarer
Logg inn for å legge igjen en kommentar!
| +1 |
Jeg liker dette veldig godt. Perfekt rumpe
| +1 |
Hei jeg heter rebakah, jeg liker å synge og tegne. Og noe annet tynt.
| +1 |
Er det mulig at du faktisk er mer opptatt av hennes tidligere livsstil, i stedet for din mangel på erfaring? Det er OK hvis hun bare ikke er jenta for deg ... du har lov til å være sammen med noen som du føler er en god match på alle livsområder ... inkludert soverommet.